REFERENCJE

Mój synek dość krótko chodził do żłobka (kilka miesięcy) z uwagi na przeprowadzkę i przyznam szczerze, że w nowej lokalizacji nie udało mi się znaleźć nawet odrobinę podobnego miejsca.
Ciocie bardzo ciepłe, kreatywne, szczere i przyjazne. Synek bardzo szybko się zaadaptował- trwało to raptem kilka dni. Jeśli chodzi o posiłki- czego dziecko nie zjadło- dostawaliśmy do domu. Dodatkowo można było wybrać zamawiane jedzenie z różnych wariantów.
1 ciocia przypada na ok 5 dzieci, gdzie teraz w standardzie jest 1 pani na 8 maluszków- to jest różnica.
Mały placyk zabaw zaraz pod żłobkiem, świetna lokalizacja- przy samym metrze.
Gorąco polecam i dziękuję za cudowną opiekę nad moim maluszkiem 🙂.
Katarzyna, mama Mateuszka
czerwiec 2020 roku
tuptusie
wrzesień 2019
Pierwszy rok „instytucjonalnej opieki” to stres dla mamy i dla malucha. To zasługa Pań z Tuptusiów, że przetrwaliśmy go w spokojnie i bez nadmiernego stresu. Rysio cały czas pamięta piosenkę boogie woogie… i myślę, że wspomina czasami kwiatki na oknach i motylki na drzwiach. Mały kameralny żłobek z przyległym placykiem zabaw, w którym dużo się dzieje – Panie miały wiele świetnych pomysłów na zabawy, były też imprezy dodatkowe. Na pewno Rysio się nie nudził! Dziękujemy i pozdrawiamy!
Małgorzata, mama Rysia
wrzesień 2019 roku

tuptusieDziś był nasz ostatni dzień w Tuptusiach. Żal sciskał za serce się rozstawać. Cudowne miejsce, kochane i ciepłe ciocie . Nasz synek wiele się nauczył i jestem spokojna , że teraz w przedszkolu da sobie spokojnie radę. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom . Zawsze byłam spokojna , że mój Jaś jest pod świetną opieką.DZIĘKUJEMY

Agata, mama Jasia,
wrzesień 2019

 

tuptusie Leoś chodził do żłobka 2 lata. Wspaniale się rozwinął, nie ma żadnych problemów w przedszkolu. Ciocie cudowne! Zajęcia bardzo rozwijające! Każdemu mogę śmiało polecić Żłobek Tuptusie-najlepszym przykładem jest fakt, że zamierzamy wysłać do Tuptusiów drugiego syna.

Dziękujemy!
Katarzyna, mama Leosia
sierpień 2019 rok
9A672349-34BA-431D-8AFD-649E18625240
sierpień 2018 rok
2A29E5ED-9756-47C9-B0B8-DDC00D57755B

sierpień 2018 rok

F59C3A05-BEBB-4662-B49E-B77186F2BBEB

sierpień 2018 rok

C4F1F976-75E3-4125-8D8D-22C7E791FE18

sierpień 2018 rok

tuptusie

 

Bardzo polecam ten żłobek. Posłałam tam roczną córkę. Ciepłe opiekunki z indywidualnym podejściem do każdego malucha, sporo ciekawych zajęć (malują, rysują, ćwiczą, pieką ciasta, sądzą rośliny, eksperymentują etc), kameralnie. I świetny kontakt z rodzicami. Wszystkie informacje na bieżąco na Facebooku. Dzięki Tuptusiom mogę spokojnie pracować i nie martwię się o małą.
Anna, mama Alicji
lipiec 2018 rok

 

 

 

tuptusie

Tuptusie to wspaniały żłobek. Począwszy od lokalizacji (przy samym wyjściu z metra) a skończywszy na cudownych ciociach pełnych empatii i kochających dzieci. Córeczka spędziła tam pełne wrażeń i atrakcji dwa lata. Praktycznie każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego. Poza malowaniem i wyklejaniem były angażowane w np.sadzenie roślinek, pieczenie ciast, robienie kanapek czy w różne eksperymenty. Można dłuugo wymieniać. Ciocie są kochane, uśmiechnięte i widać ze kochają dzieci. Pomagają przy np odpieluchowaniu. Z całego serca polecam to miejsce. Pożegnanie było smutne i pełne łez.
Wszystkim ciociom i każdej z osobna dziękujemy!

Urszula, mama Judytki

Czerwiec 2018 rok

 

 

tuptusie

sierpień 2017 rok

 

tuptusie

Dzisiaj był nasz ostatni dzień w żłobku… łezka się w oku zakręciła, bo gdy przyszłyśmy tutaj po raz pierwszy ponad rok temu to nawet nie miałyśmy pojęcia jak fantastyczna przygoda nas tutaj czeka Moja córeczka z bobasa stała się tutaj mądrą i fajną dziewczyneczką. Gdy wróciłam do pracy to właśnie Ciocie z Tuptusiów zajmowały się córcią uczyły, pielęgnowały, tuliły gdy było trzeba i ocierały łezki, ale tez śmiały się i bawiły. Tak, te fantastyczne osoby i to cudowne miejsce bardzo wpłynęło na nas.
Dlatego bardzo Wam dziękuję i polecam Tuptusie z całego serca

Ja i Krysia dziękujemy za każdą chwilę, za trud i czas poświęcony Krysi, za pomoc, za porady.
Ja dziękuje za wychowanie takiej wspaniałej panienki jaką jest Krysia. I ten Wasz niepowtarzalny klimat
taki ciepły, domowy….
I te Ciocie takie fajne…
Będziemy tęsknić!”

Gosia, mama Krysi

sierpień 2017 rok

 

tuptusie„Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za opiekę, jaką otoczyli Państwo naszą córeczkę Marysię w ciągu minionych dwóch lat, również za różnorodne, rozwijające ją zajęcia, za wspaniałe zabawy i nieustanne wspieranie jej w trudnym procesie usamodzielniania się. Szczególnie dziękujemy kochanym Ciociom, za każdą wytartą łezkę i przytulenie w chwilach, kiedy małemu człowiekowi jest źle. Będziemy tęsknić”.

Anna i Michał, rodzice Marysi
sierpień 2017 roku

 

 

 

 

 

 

 

TUPTUSIE

Rodzice Kamilka,
marzec 2017 rok

 

 

 TUPTUSIECioci Malwinie, Joli i Izie -DZIĘKUJEMY za każdą otartą łzę,
a było ich wiele – zwłaszcza na początku. Za tulenie, całowanie, przewijanie, wycieranie noska. Za naukę przez zabawę, tańce, śpiewy, motywowanie, przywoływanie do porządku i niekończące się pokłady cierpliwości. Za każdą łyżkę zupy „wciśniętą” w ten mały dziobek. Po prostu za to, że byłyście, jesteście i będziecie najlepszymi ciociami 💕 Cioci Emilii 💕 dziękujemy za niezapomniane lekcje angielskiego – pierwsze słowa i piosenki – polubił je bardzo Jesteście Wielkie 😘”

Magda i Wojtek, rodzice Dawidka
sierpień 2016 rok

 

 

 

referencje

Agnieszka i Marcin, rodzice Małgosi,
sierpień 2016 rok

 

referencje

Rodzice Brunona,
sierpień 2016 rok

 

referencje

Rodzice Ignasia,
maj 2016 rok

 

Moje dziecko chodziło do Tuptusiów przez rok. Zmianę właściciela oceniam na bardzo dobrą. Personel bardzo się stara, właściciele wkładają masę pozytywnej energii w prowadzenie żłobka, są otwarci na wszelkie sugestie. Polecam, idealna lokalizacja, miła atmosfera, zajęcia rozwijające.”

Magda, mama Igi
sierpień 2015 rok

 

tuptusie„Na początku chciałabym podziękować za poświęcony Wiktorkowi czas, za bardzo dobrą opiekę i sympatię jaką darzyliście Państwo naszego synka. Wasz Żłobek to absolutnie wspaniałe, ciepłe, rodzinne miejsce! Polecam bez cienia wątpliwości. Wraz z mężem jesteśmy zadowoleni, z każdej minuty jaką nasz synek tu spędził. Sympatyczne Panie opiekunki, mądrze podchodzące do dzieci i pomagające w wychowaniu. Przestrzegany jest plan dnia, godzin zabawy i jedzenia. Mnóstwo fantastycznych, rozwijających zajęć: zajęcia plastyczne, ruchowe (również na świeżym powietrzu – ponieważ żłobek posiada własny plac zabaw), smykosensoryka, zajęcia językowe (dwa razy w tygodniu angielski). W żłobku bardzo dba się o higienę – mycie rączek, zmienianie pieluszek, co sprawia, że choroba w tym miejscu jest rzadkością! Jedzonko bardzo dobre i zdrowe – catering. Jeśli jednak rodzic decyduje się na inne posiłki, może sam donosić jedzenie. Mój synek chodził tam ponad rok i widzimy ogromny postęp w jego rozwoju, ale przede wszystkim dla nas najlepszym potwierdzeniem, że jest to dobre miejsce, była jego uśmiechnięta buźka, zawsze kiedy do żłobka wchodził i jak go odbieraliśmy. Polecam gorąco.”

Samanta i Tomek, rodzice Wiktorka
grudzień 2015 rok