KOMUNIKAT

TUPTUSIE

Drodzy Rodzice,
w związku z Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że przedłużono do dnia 3 maja 2020 r. zawieszenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych w żłobkach, klubach dziecięcych i punktach dziennego opiekuna.

Jednocześnie Ministerstwo informuje na swojej stronie internetowej, że w tym tygodniu rząd przedstawi decyzję dotyczącą ewentualnego wprowadzenia form opieki nad dziećmi w placówkach takich jak żłobki i przedszkola (https://www.gov.pl/…/rodzina/dodatkowy-zasilek-opiekunczy-w…).

Jak tylko otrzymamy nowe wytyczne dotyczące placówek opieki nad dziećmi do lat 3 prześlemy je do Państwa w odrębnym komunikacie.

Główny Inspektorat Sanitarny na swojej stronie na bieżąco publikuje aktualne informacje o koronawirusie. Zachęcamy do śledzenia strony: https://gis.gov.pl

TUPTUSIE

W SPRAWACH PILNYCH PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM: 504986420